Mokinių edukacinės programos

 Organizuojame edukacines programėles, skirtas mokiniams, kurių metu mokiniai išgirs unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvaus akloje degustacijoje, pamatys, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir šokoladinės figūros. Mokiniams tai puiki proga iš arčiau susipažinti su konditerio, šokolado meistro specialybe.

Kaina:  8.00 € vaikui, jeigu grupė – iki 15 asmenų.

7 € vaikui, jeigu grupė – nuo 16 asmenų ir daugiau.

Vienam lydinčiui mokytojui – nemokamai 

Vienu metu daugiausia galime priimti 30 mokinių.

Trukmė: 1 valanda. Minimali  užsakymo  suma 120 EUR

Į kainą įeina: Programa manufaktūroje, kurios metu moksleiviai susipažins su šokolado istorija, pamatys, kaip gaminami rankų darbo šokoladiniai saldainiai ir figūros iš arti, sudalyvaus akloje šokolado degustacijoje, bei kiekvienas mokinys pasigamins keturis skirtingus savo unikalius šokoladinius gaminius: asorti saldainį, triufelį, pilnavidurę figūrėlę ir šokoladu dekoruotą šokoladinę širdelę.

Būtina išankstinė rezervacija (telefonu ar atvykus į Šokoladinę).

ŠOKOLADINIS GIMTADIENIS

Kviečiame sudalyvauti šokoladiniame gimtadienyje ir nors trumpam tapti tikru šokolado meistru. Jūs turėsite unikalią galimybę apsilankyti šokolado manufaktūroje, susipažinti su įvairiu šokolado gaminių gamybos procesu iš arti, ir patys pamėginsite gaminti rankų darbo saldainius, lieti šokoladines figūrėles, lipdyti marcipaninį triufelį, ir dekoruoti šokoladines figūrėles įvairiu šokoladu. Po programos mūsų šokolado ceche, kavinėje Jūsų lauks šokolado fondiu su šviežiais vaisiais.

Kaina: iki 10 vaikų/suaugusių grupė – 120 €. Papildomai asmeniui – 10 €.
Trukmė: 1.5 valandos.

Į kainą įeina
: Programa ceche:
• lankytojai supažindinami su šokolado istorija, saldainių ir šokoladinių pilnavidurių ir tuščiavidurių figūra gamyba;
• akla šokolado degustacija;
• programos metu kiekvienas svečias pasigamina keturis skirtingus savo unikalius šokoladinius gaminius: asorti saldainį, triufelį, pilnavidurę šokoladinę figūrėlę ir spalvotu šokoladu išdekoruotą šokoladinę širdelę.

Po programos lankytojų kavinėje laukia šokolado fondiu: juodojo šokolado fontanėlis su vaisių vėrinukais, jeigu švenčiamas vaikų gimtadienis, arba vaisių asorti, jeigu švenčiamas suaugusio asmens gimtadienis.  Kavinėje telpa iki 25 žmonių.

Būtina išankstinė registracija (telefonu arba atvykus į Šokoladinę). Rezervuojant šventę prašome sumokėti 20 € avansą.

Už papildomą kainą siūlome užsisakyti užkandžių arba gėrimų:
• Tortas – lengvas, trijų belgiško šokolado sluoksnių (juodo, pieniško, balto) ir šokoladinio biskvito tortas, 1 kg – 25 €
• Užkandžiai – teirautis telefonu, arba atvykus į kavinę;
• Gėrimų fontanas – vaikams: sulčių ar limonado, 2l – 10 €, 3l – 13 €.  Suaugusiams: 1.5 l vyno/šampano/punšo – 30 €.

ŠOKOLADINIS MERGVAKARIS 

  Kviečiame sudalyvauti šokoladiniame mergvakaryje, kurio metu Jūs turėsite unikalią galimybę apsilankyti šokolado manufaktūroje, susipažinti su įvairiu šokolado gaminių gamybos procesu iš arti, ir pačios pamėginsite gaminti rankų darbo saldainius, lieti šokoladines figūrėles, lipdyti marcipaninį triufelį, ir dekoruoti šokoladines figūrėles įvairiu šokoladu. Po programos mūsų šokolado ceche, kavinėje Jūsų lauks šokolado fondiu su šviežiais vaisiais.

Kaina: 10 asmenų grupė – 120 €. Papildomai asmeniui – 10 €.
Trukmė: 1.5 valandos.
Į kainą įeina: Programa ceche:

• lankytojai supažindinami su šokolado istorija, saldainių ir šokoladinių pilnavidurių ir tuščiavidurių figūra gamyba;
• akla šokolado degustacija;
• programos metu kiekviena mergina pasigamina keturis skirtingus savo unikalius šokoladinius gaminius: asorti saldainį, triufelį, pilnavidurę pikantišką mergvakario tematikos šokoladinę figūrėlę, ir spalvotu šokoladu išdekoruotą šokoladinę širdelę.

Po programos lankytojų kavinėje laukia šokolado fondiu su vaisių asorti.

Papildomai siūlome užsisakyti gėrimų fontaną – vyno/šampano/punšo 1.5l – 30 €.

Būtina išankstinė registracija (telefonu arba atvykus į Šokoladinę). Rezervuojant šventę prašome sumokėti 20 € avansą.